Stoły drewniane Inowrocław

Stół to najważniejszy elementy w jadalni. Mebel, przy którym domownicy mogą wspólnie zjeść obiad oraz wyprawić przyjęcie. Wykonanie go z drewna daje gwarancję trwałości oraz długowiecznego użytkowania. Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta Inowrocław i interesują Cię meble drewniane do jadalni, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. 

Stół z litego drewna 

Stół drewniany, jeżeli jest prawidłowo wykonany, przetrwa wiele lat intensywnego użytkowania. Jego trwała, solidna konstrukcja zapewni miejsce do wygodnego spożywania posiłków, a naturalne piękno pozwoli wprowadzić kawałek natury do wnętrza. Stół z drewna zazwyczaj prezentuje cechy danego gatunku, taki jak układ słojów, sęki oraz barwę. Dzięki temu każdy stół jest wyjątkowy i niepowtarzalny oraz przedstawia historię wzrostu drzewa. 

Stoły dębowe 

Dąb jest szlachetnym gatunkiem drewna o wielkich walorach estetycznych. Zapewnia meblom takim jak kredensy czy komody trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Doskonale sprawdza się w industrialnych, loftowych wnętrzach, gdzie w duecie z dębem występuje metal. W takim przypadku zazwyczaj drewno dębowe o ciepłej barwie tworzy blat, natomiast surowa, metalowa podstawa tworzy kontrast. Stoły dębowe sprawdzą się również w bardziej klasycznych aranżacjach oraz tych nastawionych na stworzenie w jadalni ciepłej, przytulnej, domowej aury. 

Meble jadalniane 

Meble drewniane są wytrzymałe, solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, upływający czas. Ponadto drewno otwiera szerokie możliwości aranżacyjne i dopasowuje się do wielu norm stylizacyjnych. W jadalni oczywiście muszą znaleźć się stół oraz krzesła, ale równie niezbędnymi elementami mogą okazać się kredens, komoda, witryna. Zapewnią one miejsce gospodarcze na zastawę stołową, obrusy, sztućce, porcelanę i inne przedmioty. 

Jakie krzesła do drewnianego stołu? 

Stół z drewna dopasowuje się do wielu pomysłów kolorystycznych, dzięki czemu drewniany stół nie musi zawsze występować w komplecie z krzesłami z drewna. Często realizowane są pomysły w których krzesła są tapicerowane w kolorach bardziej stonowanych typu butelkowa zieleń, granat, szarości, lub wyrazistych barwach, pełnych kontrastu czerwieniach, jasnych zieleni, czy pomarańczy. 

Stoły Inowrocław

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, na której terenie znajduje się wystawka. Zobaczyć można na niej witryny, komody, kredensy z wybranych kolekcji. Jeżeli cena Cię nie zadawala, to skontaktuj się z biurem obsługi klientów. Wszystkie meble do miasta Inowrocław dostarczamy za darmo, jednak bez wniesienia. Niezależnie czy będzie to mieszkanie na osiedlu Stare Miasto, czy dom przy ul. Poznańskiej.

Koszyk podgląd
Scroll to Top